O firmie

Firma nasza powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie możliwościami wykorzystania elementów kamiennych w budownictwie. Stała ekspansja naszych rodaków za granicą oraz wzrost możliwości finansowych, spowodował lawinowy wzrost zapotrzebowania na kamienne wyroby. Trwałość kamienia oraz jego cechy estetyczne  zapewniają mu istotne miejsce wśród materiałów wykończeniowych. Doskonale nadaje się on do produkcji takich elementów jak parapety, tarasy czy blaty. Ale jak to zwykle bywa popyt wyprzedził podaż i jeżeli można mówić o tym, że ilość powstałych zakładów kamieniarskich jest wystarczająca oraz nienajgorsza jest oferta na wyroby gotowe, to zdobycie rzetelnej informacji w jednym miejscu na temat wszechstronności wykorzystania kamienia i ewentualnych ograniczeń jest praktycznie niemożliwe.

I tak w Październiku 2011 powstał pomysł powołania firmy, która zaspokoi rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne doradztwo w pełnym zakresie, gdzie klient  będzie czuł się w pełni usatysfakcjonowany.

Oprócz oferowania przez Multi Stone System możliwości wyprodukowania oraz dostarczenia dowolnego elementu z kamienia, takich jak parapety, tarasy i temu podobne, oferujemy pełne wsparcie klienta.

W zespole naszym pozostają do Państwa dyspozycji montażyści z wieloletnim doświadczeniem, znajdują się specjaliści kominkarze oraz technologowie kamienia. Nasi architekci i inżynierowie konstruktorzy pomogą wybrnąć z najtrudniejszego zadania.

Nasze doświadczenie to 25 lat pracy z kamieniem.